VYUŽÍJTE JEDINEČNÉ VÝHODNÉ NABÍDKY!

4+2 ZDARMA

TATO AKCE JE ČASOVĚ OMEZENA

DO KONCE ZBÝVÁ

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Sleva v hodnotě 398 Kč (2 nanokartáčky) Vám bude odečtena po zadání slevového kódu, který jste obdrželi v e-mailu z Děkovačky.

Kód zadáte při dokončení objednávky.

*Slevu lze aplikovat pouze na 1 zakoupenou sadu. Každá další přidaná do objednávky bude za plnou cenu 1 195 Kč. Slevový kód lze použít pouze jednou.

REFERENCE 

Nanokartáček je to nejlepší co mě mohlo v hubě potkat! Užívám si každičké čištění a to hned několikrát denně kvůli rovnátkům. Nedám na něj dopustit! Je šetrný k mým lehce odhaleným krčkům. Čištění zubů s kartáčkem Dr. Nano je pro mě oblíbenou činností.
Petra Seifertová
Dnes dorazily nanokartáčky. Jsem mile překvapena jak jsou příjemně jemné. Je to úplně něco jiného, než klasický kartáček. Ten pocit krásně vyčištěných zubů. Jsem moc spokojena a určitě zase objednám.
Milena
Nymburk
Obyčejně recenze nepíšu, ale tady musím! Po dlouhém váhání jsem kartáček objednala a je perfektní. Tak jemňoučký. Mé občasné krvácení dásní zmizelo, takže si určitě objednám znovu!
Milena Taxová
Půlku života jsem používala kartáčky curaprox. Po vyzkoušení nanokartáčku se již opravdu nelze vrátit k jinému! Vše krásně vyčistí a pocit je podobný jako když se vrátíte z dentální hygieny. Stojí opravdu za to! Takže díky Dr.Nano!
Petra
Skvělé kvalitní měkké kartáčky. Už nechci používat jiný. Krásně vše vyčistí!! Moc doporučuji. Kartáček mě opravdu ohromil.
Šárka